Підготовляємо машину до весни


Опубликованно 28.02.2022 10:00

Підготовляємо машину до весни

Необхідно перевірити рівень моторної олії. Нормальним вважається середній рівень між максимальною та мінімальною оцінкою. Навіть мінімум не такий страшний, головне не допускати подальшого зниження показника. Таким же чином проводиться перевірка рівня гальмівної, охолоджуючої та решти всіх технічних рідин. При необхідності слід зробити їх доливання до нормального рівня. Що стосується рідини, що омиває, спочатку за рекомендацією фахівців краще ще заливати «незамерзайку», оскільки погода може піднести різні сюрпризи. Як не дивно, необхідно переконатися у наявності приводних ременів. Якщо при заводі автомобіля вони залишилися на місці, це показник задовільного стану транспортного засобу, який вже точно доїде та автосервісу для повноцінного ТО.

Підготовляємо машину до весни

Прогрів автомобіля

Після того, як підкапотний простір упорядкований, потрібно не закриваючи кришки капота завести автомобіль. Це дозволить почути будь-які сторонні звуки та зміни у роботі будь-яких агрегатів. Після цього включають грубку, повертаючи важіль на найнижче значення, щоб вона швидко почала гріти. Увага приділяють температурі охолоджуючої рідини, а також спрацьовування вентилятора. Таким чином, вперше найкраще повністю прогріти автомобіль.

Обов'язково потрібно перевірити склоочисники і фари, адже несправність у роботі спричинить небезпеку для життя і, звичайно, може чекати оплата штрафу пдр.

Таким чином, підготовка транспортного засобу до переходу на літній період необхідна не менше ніж на зимовий. Це є гарантією безпеки дорожнього руху та тривалої експлуатації.Категория: Новости