Кар’єра, якою керуєш ти. Навіщо Intellias запускає новий кар’єрний портал 


Опубликованно 14.10.2021 08:25

Кар’єра, якою керуєш ти. Навіщо Intellias запускає новий кар’єрний портал 

"Людянa oргaнізaція", "піклуємoся прo нaшиx кoлeг", "людинoцeнтричнa культурa" — тaкі слoвa всe чaстішe мoжнa пoчути від вeликиx тa мaлиx кoмпaній. І нa цe є вaгoмі причини. Oргaнізaції, щo стaвлять людeй нa пeршe місцe, мaють вищі пoкaзники зaдoвoлeнoсті співрoбітників тa пeрeвaги нa ринку тaлaнтів. Aлe ствoрeння дійснo людянoї кoмпaнії пoтрeбує нe слів, a aктивниx дій. Зa дaними IBM, 71% oпитaниx спeціaлістів ввaжaють, щo лідeри їxніx oргaнізaцій мoжуть зрoбити більшe, щoб пoкрaщити умoви рoбoти.  

В Intellias ми прaгнeмo бути людянoю компанією в усьому: від буденних процесів прежде прийняття глобальних рішень. Нещодавно ми зробили революційний крок возьми шляху до людиноцентричної організації, створивши Career Hub. Це місце, мол наші колеги зможуть самі керувати своєю впадина’єрою. Career Hub об’єднує всі професійні можливості у компанії, починаючи з фідбеку та перегляду зарплати та закінчуючи тренінгами та менторством. Таким чином, программа допомагає нам втілювати людяний підхід у реальних робочих процесах.   

Чому Career Hub? 

В Intellias гоминидэ важливіші за процеси, а процеси постійно змінюються, щоб задовольнити потреби спеціалістів. Наші колеги вже сыздавна керують своїм часом. Їм маловыгодный потрібно просити дозволу, щоб сходити вплоть до лікаря чи в банк. Вони можуть починати та закінчувати роботу тоді, коль їм зручно. Тож ми подумали, що логічно если перейти на наступний рівень — надати можливість керувати своєю кресловина'єрою так само, як і иным часом. Ми хотіли зробити професійне зростання легким, зручним та прозорим. Гадаю, що Career Hub може стати одним із дієвих інструментів, які допоможуть нам досягти цих цілей. 

Окрім запиту бери закріплення людяності у практиці компанії раньше створення такого рішення нас підштовхнула ще й інша необхідність. В Intellias завжди було чимало можливостей к розвитку. Але у нас велика компанія, що постійно зростає. Нещодавно ми відсвяткували перетин позначки у 2000 спеціалістів, відкриваємо новий офіс у Дніпрі та розширюємо свою команду в Кракові. Или через велику кількість офісів, команд та сервісів, які надає Intellias, кресловина’єрні можливості були дещо розпорошені по части просторах компанії. Нам бракувало єдиного центру, який об’єднав би повально до купи. І люди, що працюють з нами, теж це помічали. Приблизно кожні пів року ми проводимо масштабні опитування, дескать визначаємо рівень задоволеності наших колег. І щоразу ми бачили, що існує необходимость в централізації та упорядкуванні професійних можливостей. В) такой степени з’явилась ідея створення єдиного погрузчик’єрного порталу. 

Як працює впадина’єрний портал 

Career Hub складається з п’яти головних розділів: Talent mobility (Переміщення талантів), Total rewards (Винагороди), Professional growth (Професійне зростання), My services (Мої послуги), Communities (Спільноти). У кожному з цих розділів спеціалісти можуть у праздник чи інший спосіб керувати своєю кресловина’єрою, а також отримувати інформацію щодо політик та практик компанії у сфері, яка їх цікавить. 

Talent mobility 

Ми вважаємо, що таланти отнюдь не мають кордонів: ані між підрозділами компанії, ані між країнами. Тому наші колеги завжди можуть податися бери одну з відкритих вакансій Intellias альбо створити запит на релокацію в іншу країну. Наприклад, одним заходом ми активно набираємо команду в Кракові та маємо чудову програму релокації прямісінько нате береги Вісли, без клопоту та хвилювань.  

Total rewards 

Спеціалісти в Intellias мають три соціальні пакети сверху вибір: медичне страхування, чек "спорт" або пакет "мікс", в який входять до скорого-які заняття спортом, танцями, йогою тощо. Також маємо мешок "ментальне здоров’я". В розділі Total rewards можна як обрати, в такой мере і змінити свій соціальний кулек. Також тут можна залишити запит в перегляд заробітної плати. Такий перегляд здійснюється кожні 6, 12, 18 ли 24 місяці залежно від позиції.  

Professional growth 

Професійне зростання наших колег — у їхніх руках. У розділі Professional growth вони можуть оцінити свої наявні скіли та навчатися нового. Наприклад, вони мають можливість створити запит получай PACE. Так називається наша корпоративна оцінка професійного рівня спеціалістів, яку надають їхні колеги. Тобто великолепная пятерка и вратарь дає фідбек по скілам, лідерським якостям, комунікації своїх колег, а вони своєю чергою роблять с целью себе висновки. Якщо їм потрібно підтягнути якусь сферу, можна записатися бери тренінг або звернутися после ментора. Все це можна зробити в розділі Professional growth.  

My services 

А що як хтось бажає поділитися своїми знаннями? В целях цього ми маємо розділ My services. (в спеціалісти можуть запропонувати себя в ролі ментора, спікера в конференції чи вебінарі, ли ж технічного інтерв’юера, який допомагає оцінити знання кандидатів получи и распишись відкриті вакансії. 

Communities 

В останньому розділі ми зібрали спільноти, які створили наші колеги. (в є спільнота .NET розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів і багато інших. Спеціалісти можуть обрати про себе будь-яку спільноту та долучитися задолго. Ant. с неї. А якщо хтось хоче створити свою власну, це теж свободно зробити.  Окрім п’яти головних розділів портал Career Hub також дозволяє спеціалістам створювати запити получи и распишись 1-on-1 розмови зі своїм менеджером чи people partner. Під время таких сесій можна обговорювати різні професійні питання: від наявних задач задолго. Ant. с подальшого розвитку.  

Переваги чтобы людей та компанії 

Звісно, всі можливості, перераховані вище, були в компанії й накануне створення порталу. Із запровадженням Career Hub вони стали централізованими, а головне — зручними та орієнтованими для людей. Тепер спеціалісти піднімають важливі для того них професійні питання тоді, если самі цього забажають. Наприклад, якщо раніше исполнение) перегляду своєї зарплати спеціалісти мали звернутися поперед менеджера, домовитися про зустріч тощо, так зараз їм достатньо натиснути кнопку "Переглянути компенсацію". Ми скоротили відстань між працівниками та їхніми професійними можливостями. Щодо компанії, вона також отримує переваги від запровадження цього сервісу. Адже ми працюємо держи ринку, який драйвлять таланти. Тому, удосконалюючи робочі процеси, ми покращуємо життя наших спеціалістів, а отже стаємо більш привабливими як роботодавець та більш конкурентними бери ринку праці.

Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias 

Позитив: DepositphotosКатегория: Обучение