Наука

Глобальне потепління - не міф: за найближчі 80 років рівень світового океану підніметься більш ніж на 3 метри

Американськими вченими опублікований звіт, в якому вони пов\'язують зміни земного клімату безпосередньо з діяльністю людини.

Звіт складається майже з 500 сторінок, у підготовці яких брали участь більше ста вчених і держслужбовців США,інформує "Диалог.UA".

Згідно з документом, вченим не вдалося знайти інших причин змін у кліматі,... ( подробнее )

Кадри першого на планеті бою "людських" роботів викликали неймовірний ажіотаж: то що витворяли гіганти, просто не вкладається в голові

Бій пройшов в Японії на покинутому сталеливарному заводі. Незважаючи на те, що творцями було використано багато постановочних трюків, вони сподіваються, що з часом з цього народиться новий вид спорту, в якому головними дійовими особами будуть гігантські бойові роботи.

На "ринг" вийшли пілотовані роботи розміром у людський зріст Iron Glory... ( подробнее )

Дітородний орган жука надихнули науковців на створення якісних медичних інструментів

Анатомія статевого члена жука-листоїда дала дослідникам ідею удосконалити медичні інструменти для проведення операцій на людях.

Про це повідомляє "Диалог.UA".

Йоко Мацумура з Університету імені Християна Альбрехта (місто Кіль у Німеччині) і її соратники вивчили анатомічні особливості пеніса цієї комахи і прийшли до висновків,... ( подробнее )

Подробиці інтимного життя Тутанхамона вразили єгиптологів. Розгадана дуже особиста таємниця великого правителя давнину

Вчені максимально наблизилися до розгадки таємниці остаточного місця поховання сестри-дружини фараона Тутанхамона, який, як виявилося, мав вельми непристойні секрети

Як відомо, у Долині царів, де були поховані деякі правителі Стародавнього Єгипту, вчені виявили гробницю Анхесенамон. Їх пошуки дозволили розгадати долю молодої дівчини, яка... ( подробнее )

Знахідка за пазухою Ісуса Христа справила справжній фурор у науковому світі - вчені відкрили дивовижні подробиці

Капсули з посланнями для нащадків широкою популярністю стали користуватися в минулому столітті. В таких посланнях наші предки давали не тільки настанови майбутнім поколінням, але й розповідали про особливості свого часу, як вони живуть, чим цікавляться.

Перші подібні капсули з\'явилися в СРСР, вони також широко використовувалися в італії,... ( подробнее )

Таємничий метеорит змусив "засяяти" одне з міст США

Жителі штату Арізона в Сполучених Штатах помітили яскраві спалахи метеорита. Відео цієї події з\'явився на відеохостингу YouTube завдяки одному з місцевих каналів.

На долі секунди метеорит освітило все місто, після чого космічне тіло перестало горіти. Відомо, що метеорити є фрагментами космічних тел. Вони потрапляють в атмосферу, влітаючи... ( подробнее )

Перший у списку на відкриття позаземного життя: вчені розгадали, чому на Енцеладі, супутнику Сатурна, є рідкий океан, - кадри

Нещодавно астрономів всього світу розбурхало сенсаційне відкриття, якого, здавалося, бути не може. На супутнику вічно холодного Сатурна - Енцеладі - раптово виявили воду в рідкому вигляді.

Природу цього неймовірного явища все ж вдалося розгадати. Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись на NASA.

Зазначимо, що воду на супутнику... ( подробнее )

Вчені не вірять власним очам: страхітливий астероїд-мертва голова наближається до Землі з величезною швидкістю

Астероїд 2015 TB145 вперше спостерігали на Хелловін 2015 року, коли він наблизився до планети Земля. Небесне тіло незвично тим, що за своєю формою схоже на гігантський людський череп.

Астрономам вже вдалося з\'ясувати, що період обертання астероїда навколо своєї осі складає майже три години. Крім того, фахівці здогадалися про теплове випромінювання,... ( подробнее )

В окупованій Євпаторії на пляжі знайшли могилу дитини - оприлюднені кадри з анексованого Криму

Російська влада оголосила про знахідку часів Стародавньої Греції кінця 4 – початку 3 століття до нашої ери.

Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись на місцеві ЗМІ.

18 листопада міський сайт Євпаторії оголосив про те, що на одному з громадських пляжів курортного міста археологи випадково знайшли давньогрецьку могилу кінця IV... ( подробнее )

"Країна серйозно хвора, і це наочний тому приклад. Саме тому грецькі таксі справно їздять, а російські ракети падають", – Сергій Талк

Жебрацька порівняно з критеріями цивілізованого світу зарплата російських конструкторів ракетно-космічної техніки - головна причина невдач країни в цій галузі, помітно мілководдя, що за останній час.

Раз ЗМІ повідомляють про провальних запусках российскихракет країни, яка претендує на світове панування в даному напрямку, передає "Диалог.UA".

Вчений... ( подробнее )