Наука

До 200 видів щодня: вчені попередили землян про велику небезпеку – найближчі 12 років вирішать все - подробиці

Вчені вважають, що незабаром навколишній людей тваринний світ може повністю зникнути, оскільки він стрімко руйнується.

Вже через сто років люди можуть взагалі не побачити большепредставителей деяких видів тварин, що нині живуть на нашій планеті, повідомляє "Диалог.UA" з посиланням на LIGAnews.

Приміром, у наступному столітті... ( подробнее )

Майже як люди: токійські інженери представили двох гуманоїдних роботів

Роботи, зростання яких становить 160 і 167 см, пропорційно складені, володіють високою м\'язової і суглобової точністю. Можуть робити зарядку, віджиматися і підтягуватися, навіть потіють!

Інженери Токійського університету розробляють двох гуманоїдних роботів з людиноподібними скелетами. Вони отримали імена Kenshiro і Kengoro, передає mir24.tv... ( подробнее )

Вчені спостерігали за найбільшим зіткненням галактик за всю історію

Одне з самих незвичайних явищ було помічено міжнародною групою вчених. Їх робота була надрукована у науковому виданні Astrophysical Journal.

Дослідники звернули увагу на галактику, яка знаходиться в сузір\'ї Золота Риба на відстані понад 10 млрд світлових років від Землі. Виявилася, що нова галактика, називається FS-27, в десятки разів... ( подробнее )

Нове космічне фіаско: створений Росією ангольський супутник пустився в неконтрольований дрейф, - подробиці

З ангольським супутником AngoSat-1, створенням і запуском на орбіту якого займалися росіяни, виникли нові проблеми. Над ним втратили контроль.

Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись на російські "Известия".

Варто відзначити, що цей супутник у росіян вийшов невдалим. Проблеми почалися вже після пуску, який відбувся наприкінці... ( подробнее )

Можна назавжди зникнути: житель США показав відео з залізничним мостом, який веде в потойбічний світ - кадри

Майже за два тижні з моменту публікації, це відео набрало більше 50 тисяч переглядів. Автори ролика запевняють, що завдяки мосту можна потрапити в паралельний світ.

Відео було знято в одному з американських містечок в штаті Індіана, передає "Диалог.UA" з посиланням наLIGAnews.

Зняв ці кадри любитель потойбічних світів запевняє,... ( подробнее )

Роботи обов\'язково помстяться людям за всі приниження під час випробувань: вчені представили видеопроекцию можливих наслідків повстання машин

Вчені створили відеоінсталяцію можливих наслідків повстання машин проти людства. Жахливі кадри справляють жахливе враження, але в кінці надія все ж залишається.

Відеролікі демонструє, як повсталі роботи знищили все живе на Землі, перетворивши її в похмуру пустелю, повідомляє "Диалог.UA" з посиланням наLigaNEWS.

На думку авторів... ( подробнее )

"Стояк такий, що хоч дрова рубай!" - в Ірландії жінок лякають сільські чоловіки і собаки з мегаэрекцией

Населення села вважає, що причиною безперервної ерекції стали "чарівні пари" з місцевого заводу.

У селі Рингаскидди (Ірландія), розташованої поблизу заводу, що виробляє засоби від еректильної дисфункції, практично всі представники сильної статі відчуває постійну ерекцію. При цьому місцеві жителі переконані: причиною даного явища послужили... ( подробнее )

Раніше не помічений астероїд загрожує сонця

Астрономи проекту PAN-STARRS виявили другий в історії міжзоряний об\'єкт, який зблизиться із Сонцем на мінімальну відстань.

Про це інформує "Диалог.UA".

Другий в історії міжзоряний об\'єкт, пролітаючи між орбітами планет Юпітера і Сатурна, зблизитися з Сонцем на мінімальну відстань у вересні 2019 року. Про це розповів відомий... ( подробнее )

"Між нами тане лід", - вчені нарешті визначили причину катастрофи, яка загрожує людству

Вчені знайшли нові докази того, що під крижаним щитом Західної Антарктиди знаходиться теплоносный куля віком близько 110 мільйонів років.

Дослідження, яке провела NASA, довело, що крижаний щит нагріває геотермальний мантійний плюс, створюючи нові річки і озера. На думку експертів, вивчення цього природного явища допомагає скласти графік... ( подробнее )

Гігантська планета перевернула теорії астрономів

Гігантська планета, що знаходиться недалеко від крихітної зірки, продемонструвала, наскільки мізерні знання астрономів про закономірності утворення планет.

Використовуючи групу з 12 телескопів, вчені з Великобританії виявили планету NGTS-1b, яка знаходиться поруч з червоним карликом на відстані 600 світлових років від Землі, повідомляє... ( подробнее )