Наука

Блакитний Місяць у багряних тонах: онлайн-трансляція унікального потрійного астрономічного явища

Вночі 30 і 31 січня жителі Землі будуть спостерігати поєднання трьох рідкісних астрономічних явищ: супермісяці, повного місячного затемнення і так званої "блакитного Місяця".

Наживо унікальна подія зможуть спостерігати жителі далекосхідної частини РФ, США, Азії і Австралії. Решті доведеться задовольнятися онлайн-трансляціями, передає "Диалог.UA".

Окремо... ( подробнее )

Геніальний український вчений отримав престижну премію Фонду Вольфа в розмірі $100 тис. за інноваційний внесок у математику

Член-кореспондент Національної академії наук України Володимир Дрінфельд став лауреатом ізраїльської премії Фонду Вольфа з математики.

Прес-служба Національної академії наукУкраинысообщила, чтоВладимир Дрінфельд і його співавтор Александер Бейлінсон отримали ізраїльську премію Фонду Вольфа з математики, передає "Диалог.UA".

Вчені,... ( подробнее )

Юпітер зачаровує полярним сяйвом - відео

Учені, що працюють в NASA, змонтували дуже гарне відео, на якому показано полярне сяйво на Юпітері.

Використовуючи фотографії телескопа, фахівці створили відео, на якому видно, що сяйво на північному і південному полюсах найбільшої планети не збігається. З цим також погодилися астрономи, які спостерігали за Юпітером в обсерваторіях Chandra... ( подробнее )

"Його "порве". Просто Путіну про це бояться сказати": російський учений відкрито озвучив головні небезпеки Керченського мосту - подробиці

Окупанти запевняють, що врахували всі найнебезпечніші ризики при будівництві Керченського мосту. Однак експерти наполягають, що Путін свідомо пішов на порушення, а йому ніхто не став перечити.

Є ряд перешкод, з-за яких Росія не повинна була починати зведення Кримського мосту, повідомляє "Диалог.UA".

Видання"Крим. Реалії"опублікувало... ( подробнее )

Головна загроза для людства в 22-му столітті: вчені Британії з\'ясували, чи зможе Паризьку угоду по клімату врятувати Землю

Вчені Великобританії схильні припускати, що на завершення 21-го сторіччя на планеті Землі середня температура повітря зросте від 2,2 до 3,4 градуса за Цельсієм.

Температури на Землі зросте на 2,2-3,4 градуса Цельсія до кінця сторіччя навіть у тому випадку, якщо всі країни будуть намагатися виконати зобов\'язання в рамках Паризького угоди... ( подробнее )

Сенсаційна розшифровка календаря майя: до нової дати кінця світу залишилося рівно 16 днів

Пік ажіотажу з приводу кінця світу останній раз жителі Землі пережили рівно п\'ять років тому, коли всілякі віщуни лякали громадян страшним прогнозом про апокаліпсис, називали точні дати і день "Х".

Тоді, у 2012 році, більшість висновків було зроблено на підставі великої кількості руйнівних ураганів по всій планеті, безлічі сейсмічних... ( подробнее )

Залишилося зовсім небагато: один із самих великих і небезпечних астероїдів 16 грудня пролетить повз землю, - кадри

Вчені відкрили астероїд в 1983 році завдяки кадру, зробленого прямо з борту космічного корабля. Мова йде про гігантський астероїд Phaethon, вже в найближчі години він пролетить небезпечно близько від нашої Землі в декількох мільйонах кілометрів .

Із заяви NASA відомо, що Phaethon вважається "потенційно небезпечним" космічним тілом, інформує... ( подробнее )

Світ чекають потужні природні катастрофи: озвучені передбачення Нострадамуса, які почнуть збуватися в 2018 році - подробиці

Пророком була створена велика книга, в якій в тисячі строф були зафіксовані передбачення про майбутнє нашої планети.

Сьогодні у науковому світі оприлюднені вже 6 пророцтв Нострадамуса, деякі почали збуватися з настанням 2018 року, повідомляє "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Згідно одному з прогнозів, в поточному... ( подробнее )

Унікальні кадри: американець з пересадженим обличчям" Патрік Харрісон до і після сенсаційної операції, назавжди змінила йому життя

Тепер 43-річному Патріку Харрісону не треба зі страхом йти на вулицю, шукати виправдання для своїх дітей, чому його обличчя "страшне". Пережив справжній жах у своєму житті чоловік тепер спокійно розповідає, що сталося, і яким був його шлях до одужання.

Патрік Харрісон в буквальному сенсі залишився без особи від страшної пожежі, передає... ( подробнее )

Вчені NASA припускають, що Земля в небезпеці: величезний астероїд AJ129 лине до нашої планети зі швидкістю 140 км/год

Великий астероїд AJ129 (276033) пролетить повз нашої Землі вже 5 лютого в небезпечній близькості зі швидкістю 140 тисяч кілометрів на годину.

Космічне агентство NASA оприлюднило інформацію про те, що гігантський астероїд AJ129 (276033) пронесеться повз нашої планети в небезпечній близькості,повідомляє "Російський Діалог".

Відомо,... ( подробнее )