Новости

Лінійчаті спектри. Оптика, фізика (8 клас). Лінійчаті спектри поглинання і флуоресценції

Лінійчаті спектри - це, мабуть, одна з важливих тем, які розглядаються в курсі фізики 8 класу в розділі оптики. Важлива вона тому, що дозволяє зрозуміти атомну будову, а також використовувати ці знання для вивчення нашої Всесвіту. Розглянемо в статті це питання. Поняття про електромагнітних спектрах

В першу чергу пояснимо, про що піде мова... ( подробнее )

Вузи Южно-Сахалінська: огляд спеціальностей, загальна інформація

Южно-Сахалінськ – далекосхідний місто з чисельністю населення близько 200 тисяч осіб. Незважаючи на компактні розміри і віддаленість від великих транспортних і промислових населених пунктів, сфера вищої освіти в місті існує і розвивається. Тут розташовано три університету, де студенти можуть вибрати відповідну спеціальність. Пропонуються бюджетні... ( подробнее )

«Жнива» – це і збір врожаю, і спосіб похвалитися своєю працею

Легко розгубитися, коли в російській мові так багато слів зі схожим звучанням або однаковими корінням. Як іноземцю зрозуміти, що страда – це щось дуже корисне як для селянина, так і для всієї країни? В думках моментально виникають нехороші аналогією про чергове явище вітчизняного побуту, сповненого мук і безнадійної туги. Однак під «страшним» терміном... ( подробнее )

Хлористий бензил: формула, властивості, отримання

Хлористий бензил – важлива органічна речовина, похідні якого застосовуються фармацевтичної, косметичної та хімічної галузі. Отримати його можна кількома способами, основними з яких є хлорування толуолу. Дана речовина є токсичним і викликає подразнення слизових оболонок і шкіри, тому при роботі з нею потрібно обережність. Опис

Хлористий... ( подробнее )

Приклади солей: хімічні властивості, одержання

Жоден процес в світі не можливий без втручання хімічних сполук, які, реагуючи між собою, створюють основу для сприятливих умов. Всі елементи і речовини в хімії класифікуються у відповідності з будовою і функціями, які вони виконують. Основними є кислоти і підстави. При їх взаємодії утворюються розчинні і нерозчинні солі.

Приклади кислот,... ( подробнее )

Як порівняти 2 відрізка: способи рішення задачі

Порівняти 2 відрізка на площині — це типова задача з геометрії для учнів 7 класу. Існує декілька різних методів виконання даного порівняння, і ми докладно розповімо про кожній з них. Подібного роду завдання виконуються елементарно і є основою для подальшого вивчення матеріалу. Варто один раз запам\'ятати цей нескладний процес, і надалі вже не виникне... ( подробнее )

Адаптація в педагогіці - це... Визначення поняття, роль, сутність та умови

Термін «адаптація» в перекладі з латинської мови означає «прикладання», «пристосування». Що він передбачає? У загальному розумінні це поняття означає пристосування організму, а також всіх його функцій, клітинок і органів до змінених умов середовища.

Адаптаційні процеси життєво необхідні людині. Вони дозволяють зберегти збалансовану діяльність... ( подробнее )

Духовно-моральне виховання: класний годину, порядок розробки методичних матеріалів, теми

В даний час особливе значення набуває духовно-моральне виховання. Класні години з даного напрямку намагаються проводити на всіх ступенях навчання. У багатьох школах функціонують і патріотичні клуби, які працюють за спеціальними програмами.

Які класні години з духовно-морального виховання можна провести для школярів? Пропонуємо кілька прикладів... ( подробнее )

Національні рухи: причини і цілі

Метою національних рухів є в кінцевому підсумку створення незалежних держав, і деякі з них вже досягли успіху. Після здобуття незалежності більшість визвольних рухів перетворюються в політичні партії - провладні чи опозиційні. Самим останнім з них, які завершили процес деколонізації на своїй території, було СВАПО, яке заснувало Намібії в 1990 році.

Організація... ( подробнее )

Як правильно писати: туфель або туфель? Як правильно: без туфель або без туфель

З часів первісної людини наше суспільство значно просунулося вперед: ми змінили шкури на європейську чи інший одяг, живемо в комфортабельних будинках і носимо взуття замість того, щоб ходити босоніж. Сьогодні робочий день багатьох жителів Землі починається стандартно: дзвінок будильника, сніданок, наведення лоску відповідно до вимог дрес-коду і поїздка... ( подробнее )