Новости

Слово "сентиментально": значення та приклади вживання

Знання лексичного значення слова "сентиментально" допоможе будь-якій людині вміти правильно його вживати у своїй усній і письмовій промови, а також розуміти, про що говорять і пишуть інші. Це прекрасне слово сподобається кожному. Етимологія слова "сентиментально"

Слово "сентиментально" - це прислівник, що відповідає на питання "як?",... ( подробнее )

Форми організації освітнього процесу. Федеральний державний освітній стандарт

Форми організації освітнього процесу бувають різні. Але їх об\'єднує те, що всі вони спрямовані на забезпечення всебічного розвитку учнів. Щоб краще зрозуміти, про що йде мова, почнемо статтю з визначення освітнього процесу. Поняття

Перед тим як перейти до форм організації освітнього процесу, потрібно з\'ясувати, що мається на увазі... ( подробнее )

Ономасиология і семасиология — це фундамент мовознавства

З принципами мовознавства, як гуманітарної науки, в повсякденному житті стикається кожна людина, навіть не усвідомлюючи цього факту. Мова віддзеркалює історію народу, що говорить на ньому. Щоб вивчити цей факт більш детально, необхідно заглибитися в походження деяких термінів. Мовознавство і його розділи

Поняття мовознавство говорить сама... ( подробнее )

Італійське вітання і прощання: корисні фрази на італійському

Кажуть, щоб зануритися в атмосферу країни, треба говорити її мовою. Таким чином, ви відчуєте її культуру і перетворитеся на "жителя" цієї країни, хоч і ненадовго.

Знання банальних слів підвищує рівень довіри корінних жителів до вас, це може допомогти скрізь: у ресторані, музеї, готелі, навіть на вулиці!

Італія - це одна з... ( подробнее )

Моральна культура - це... Основи моральної культури

У слова «моральність» багато синонімів і всього два антоніма: «аморальність» і «аморальність». Отже, у людини багато можливостей жити за законами моралі. Як вони стають для когось законами життя? І чому іншим так легко переступити через них? В цих питаннях обов\'язково повинен розібратися кожен з нас. Є духовно-моральна криза в Росії?

Соціологи... ( подробнее )

Наголос у слові "дзвонить": чи є помилка популярнішим?

Наголос у слові "дзвонить" припадає на другий склад. Так і тільки так. Чому ж наголос на "О" так поширене в російській розмовній мові? Просто в силу звички. Дуже шкода, але є ряд слів, які часто вимовляються або пишуться невірно. І багатьом знову варто зазирнути в словники та довідники, оскільки співрозмовники не завжди зважаться виправити наші помилки.... ( подробнее )

Хоперские козаки: історія виникнення, нагрудні і нарукавні знаки, фото

Хоперские козаки - особливий вид козаків, які відносилися до Хоперскому війську. Вони жили в басейні річки Хопер, розташованої на території сучасних Саратовської, Пензенської, Волгоградської та Воронезької областей. Примітно, що присутність козаків у цьому регіоні є безперервним зі стародавніх часів до наших днів. Ймовірно, козаки селилися в цих... ( подробнее )

Хлопці – це всі, хто вас оточує

Наскільки тонка грань між спробою бути доброзичливим і грубим окликом? Сучасники обожнюють придумувати нові терміни для позначення культурних явищ, але при цьому забувають базові аспекти рідної мови. Одне з незвичайних і багатозначних слів – це «хлопці». Його використовують як у дитячих садках, так і на молодіжних тусовках. Навіть на зустрічах ветеранів... ( подробнее )

Формули прискорення у фізиці: лінійне і центростремительное прискорення

Як відомо, рух в класичній фізиці описується другим законом Ньютона. Завдяки цим законом вводиться поняття прискорення тіла. У цій статті розглянемо основні формули прискорення фізики, які використовують поняття діючої сили, швидкості і пройденого тілом шляху. Поняття про прискорення через другий закон Ньютона

Якщо на деяке фізичне тіло... ( подробнее )

Теперішній тривалий час в англійській мові. Правила та вправи

Теперішній тривалий час в англійській мові використовується щодо дій, які не завершені на момент промови. Якщо я бігаю прямо зараз або чекаю на трамвай, то воно мені потрібно для того, щоб розповісти іншим, чим я займаюся.

Час умовно можна розділити на три типи: даний моменту мовлення, відрізка часу і сьогодення актуальне постійне. Мета... ( подробнее )