Новости

Що таке фаворит? Значення слова "фаворит"

Що таке "Фаворит"? Це історичний роман Валентина Пікуля. Так називається один із творів Діка Френсіса. Що таке «фаворит»? Це слово, яке використовується, коли йдеться про людину, який користується прихильністю впливової особи.

Фаворитизм

Питання: «Що таке фаворит?» - не зовсім коректний. Адже так зазвичай називають особа живе.... ( подробнее )

Фінансове зобов\'язання - це що таке? Формування фінансових зобов\'язань

Що являє собою фінансове зобов\'язання? Це добре, що вони є, чи погано? Як вони формуються? Яким чином здійснюється їх облік та виконання?Загальна інформація

Спочатку давайте визначимося, що ж собою являють фінансові зобов\'язання. Це результат договірних відносин, який передбачає сплату грошових коштів або ж передачу інших активів організаціям.... ( подробнее )

Інноваційна діяльність педагога в сучасних умовах

Інноваційна діяльність педагога є невід\'ємною частиною процесу його професійного вдосконалення. Того, хто працює в традиційній системі, достатньо оволодіння технікою, що представляє собою комплекс навчальних умінь. Вже це дозволить проводити навчально-виховну роботу в повному обсязі і досягти при цьому тих чи інших успіхів. Однак для здійснення... ( подробнее )

"Війна віскі" між Канадою і Данією за острів Ганса

Яблуком розбрату між двома державами став безлюдний острів Ганса. У протоці Кеннеді, який розташований між Гренландією і канадським о. Елсмір, і знаходиться ця спірна територія. Досить часто рішення таких конфліктів відбувається за допомогою збройних сил, але тільки не в цьому випадку. Обидві держави цінують мирні відносини та демократію. Однак «віз... ( подробнее )

Йод: хімічні властивості, формула, номер таблиці Менделєєва

Спиртовий розчин йоду ... З дитинства добре знайомий всім дітям і їх батькам помічник при подряпинах, саднах і порізах. Він є швидким та ефективним засобом, припікаючою і дезинфікуючим ранову поверхню. Однак сфера застосування речовини не обмежується тільки медициною, т. к. хімічні властивості йоду дуже різноманітні. Мета нашої статті – ознайомитися... ( подробнее )

Пишемо або не пишемо дефіс у невизначених займенниках?

Хтось вдивлявся в дорогу, біжить до горизонту. Якийсь чоловік ходив по ній. Раптом щось спалахнуло над головою. Якийсь звук порушив тишу.

Чи можна визначити, хто саме вдивлявся вдалину, хто йшов по дорозі, що спалахнуло і який звук порушив тишу? Ні, ми не можемо цього зробити, тому що ніяких даних у нас немає. Займенники "хто", "що-то",... ( подробнее )

Що таке рикошет? Значення слова, приклади

У сучасній російській мові з кожним роком стає все більше запозичених іноземних слів. Це тенденція, від якої нікуди не дітися. В той же час мало кому відомо, що процес запозичення іноземних слів почався давно і був пов\'язаний в основному з розвитком військової справи. Втім, зустрічаються випадки, коли слово, що з\'явилося в одній сфері, поступово... ( подробнее )

Бурхливі оплески - це овація. Значення слова, синонім і тлумачення

Овація – це те, про що мріє будь-яка людина, яка займається творчістю. Письменники, музиканти, актори – всі вони хочуть, щоб їм аплодували, захоплювалися результатами їх праці. Розберемо, що таке овація і чим вона відрізняється від оплесків.Значення і походження

Згідно з тлумачним словником, овація – це «захоплені знаки схвалення і привітання,... ( подробнее )

Чим відрізняються однокореневі слова від форми слова? Приклади спільнокореневих слів

Мова знаходиться у вічному русі. Словниковий склад постійно змінюється, деякі вирази і слова йдуть у минуле, деякі набувають іншого значення, з\'являються нові лексичні одиниці, фрази, звороти завдяки запозиченням, утворення слів і розширення груп спільнокореневих слів. Як же не заплутатися у всьому цьому різноманітті і зрозуміти, чим відрізняються... ( подробнее )

Аншлаг - це що таке? Значення і тлумачення

Поговоримо про таке явище, коли весь зал набитий битком. Публіка шаленіє і чекає артиста, знемагаючи від бажання побачити свого кумира. Іншими словами, мова про аншлаг. Це те, що нас сьогодні цікавить.Походження

Жорстке звучання слова видає в ньому «обрусілого німця». Насправді так воно і є. Спочатку визначення було німецьким і... ( подробнее )