Новости

Утримання акваріумних рибок: як порахувати об\'єм акваріума

Перед усіма, хто вирішив стати на хвилюючий і загадковий шлях домашньої акваріумістики, рано чи пізно постає питання: який обсяг акваріума вибрати і якого ж обсягу акваріум у мене зараз є? Як порахувати це значення, вибрати оптимальний обсяг і чому це важливо, відповімо в статті. Чому краще порахувати обсяг самостійно

Звичайно, можна також... ( подробнее )

Москва, школа 179: відгуки батьків, як вчинити

Московська середня школа № 179 розташована в самому серці столиці Російської Федерації - поряд з Червоною площею. Відноситься до Інституту відкритої освіти, вищого навчального закладу, що спеціалізується на перепідготовці спеціалістів з середньою освітою.

Відгуки про школу №179, умови вступу, історія, опис, викладацький склад та багато... ( подробнее )

Лінійний крейсер "Сталінград"

Відноситься важкий крейсер «Сталінград» до типу кораблів ВМФ СРСР, будівництво яких була ініційована особисто в. І. Сталіним. Їх основою стало судно «Лютцов», куплене в Німеччині незадовго до ВВВ. Саме воно послужило поштовхом до початку розробки, а потім і будівництва важких кораблів в СРСР. У цій статті ви зможете побачити фото крейсера «Сталінград»... ( подробнее )

Студенти-медики: цікаві факти

Немає роботи більш важливою, ніж лікар. Всяка професія в сфері охорони здоров\'я людини заслуговує поваги. Однак перш ніж стати справжнім майстром своєї справи, майбутній ескулап повинен пройти довгий шлях навчання в медичному вузі.

Особливості навчання

В дійсності, життя студентів-медиків сповнена труднощів. Багатьом, звичайно,... ( подробнее )

Дореволюційний мову і його особливості

На початку 18 століття Петро Великий провів реформу старослов\'янської абетки. Складні в написанні літери були замінені на гражданський шрифт. Саме такі літери з невеликими змінами ми використовуємо зараз. Була написана нова громадянська абетка.

Але в 1918 році була зроблена ще одна мовна реформа, яка змінила дореволюційний російську мову... ( подробнее )

Як вирішувати алгебраїчні дроби? Теорія і практика

Коли учень переходить в старшу школу, математика розділяється на 2 предмета: алгебру і геометрію. Понять стає все більше, завдання все складніше. У деяких виникають труднощі зі сприйняттям дробів. Пропустили перший урок з цієї теми, і вуаля. Як вирішувати алгебраїчні дроби? Питання, який буде мучити протягом всього шкільного життя.

Поняття... ( подробнее )

Челобитный наказ: історія створення та функціональні особливості

Звернення до першої особи держави з проханням вирішити проблеми, які з якихось причин нездатні або не бажають вирішувати нижчестоящі інстанції, є давнім руським звичаєм, коріння якого йдуть у глибоку старовину. Ще в Стародавній Русі народ звертався до князів, а пізніше царів, в надії, що той зможе вирішити всі їх проблеми. Для самих правителів такі... ( подробнее )

Факультети і спеціальності ТГУ, прохідні бали

Старожилом серед представників вищої школи в Сибіру і на Далекому Сході є Томський державний університет. Будучи провідним класичним навчальним закладом дослідницького типу з визнаним науковим, освітнім та інноваційним центром, він дає якісне і конкурентна вища освіта. Інформацію про ТГУ - факультетах і спеціальностях, прохідні бали і правила вступу... ( подробнее )

Особливості Балтійської академії підприємництва та туризму

Для тих, хто хоче працювати в сфері туризму, гуманітарних наук, масових комунікацій, в Санкт-Петербурзі відкрито Балтійська академія туризму і підприємництва. Активна робота з дослідженнями, співпраця з реальним бізнесом дозволяє вузу випускати фахівців, які готові вийти на ринок трудових кадрів і відразу приступити до професійної діяльності. Які... ( подробнее )

«Любіть і оберігайте природу» - твір для дорослих і дітей

Природа оточує нас всюди, навіть якщо ви міський житель. Земля під ногами, повітря, яким ми дихаємо, птиці, співають пісні, річки і моря, де ми проводимо свій відпочинок: все це є одним єдиним організмом, що складається з різних частин. Існування і функціонування однієї частини без іншого неможливо, тому любіть і оберігайте природу! Твір розкриває... ( подробнее )