Новости

Особенности бумаги для квиллинга

Бумага для квиллинга отличается удивительным разнообразием, вследствие чего предполагается возможность сделать достойную покупку, посетив интернет-магазин для почитателей рукоделия. Посетив сайт https://artizo.com.ua/ua/catalog/bumaga-dlya-kvillinga-smuzhki-dlya-kvilingu/,... ( подробнее )

Де і як вбили Бандеру: подробиці смерті

Через 60 років світ знову хвилює питання, як вбили Бандеру. Смертний вирок катові і мучителя десятків тисяч громадян Радянського Союзу: українців, росіян, поляків, євреїв, винесений Верховним судом СРСР, був приведений у виконання 15.10.1959 року. Це було не звичайне вбивство, а акт відплати за жахливі злодіяння, тому, напевно, він породив безліч... ( подробнее )

Основи систематики ссавців

Ссавці тварини належать до типу хордові, до підтипу хребетні. У свою чергу, йде диференціація на два підкласи і кілька загонів, які поділяються на родини.

Виділення класу ссавці відбувається по одному архіважливого анатомо-морфологічною ознакою – наявністю молочних залоз, вигодовування свого потомства молоком. Ця ознака дає цього класу... ( подробнее )

Челябінське вище військове автомобільне командне інженерне училище: повернення в стрій

Тріумфальним став 2009 рік для Челябінського вищого військового автомобільного інженерного командного училища. Тоді навчальний заклад отримав статус найкращого в числі інших військових інститутів Міноборони РФ, підвідомчих Головним автобронетанковым управлінням. А через рік, в липні 2010 року, міністр оборони видав наказ про закриття ЧВВАКИУ, згідно... ( подробнее )

Якщо на Землю впаде метеорит - що буде з нею?

На земну поверхню регулярно падають метеорити. Уважний спостерігач може помітити в навколишньому середовищі сліди падіння і більш давніх об'єктів. Вони не обходять своєю увагою і земні супутники, регулярно бомбардуючи їх поверхню. Але більше всього лякають кратери, залишені на Місяці та Марсі. Їх розмір і жахлива глибина наштовхують на тужливі думки... ( подробнее )

Аналіз та прогнозування часових рядів

Протягом багатьох років люди прогнозують погодні умови, економічні і політичні події і спортивні результати, останнім часом цей великий список поповнився криптовалютами. Для пророкувань різнобічних подій існує безліч способів розробки прогнозів. Наприклад, інтуїція, експертні думки, використання минулих результатів для порівняння з традиційною статистикою,... ( подробнее )

Синоніми до слова "цікавий", приклади пропозицій

У цій статті ми постараємося підібрати синоніми до слова "цікавий". Для початку варто розібратися, що саме означає це слово. Можливо, у різних реченнях воно вказує на різні характеристики. Щоб інформація краще засвоїлася, ми наведемо приклади речень з синонімами. Лексичне значення прикметника

Як ви знаєте, деякі слова в російській мові... ( подробнее )

Задерикуватий — це який? Тлумачення слова

Називали вас коли-небудь завзятою людиною? Хочете дізнатися, що означає це слово? Задерикуватий — це прикметник. Застосовується воно для характеристики іменних частин мови і дозволяє розширити зміст вислову, надати йому точність. У цій статті ми вкажемо, яким тлумачення наділене прикметник "забіяка". Тлумачення слова "завзятий"

Деякі прикметники... ( подробнее )

Адъективное відмінювання. Відмінювання адъективное і змішане

Відміни в російській мові вивчають ще в початковій школі. Багато хто досі пам'ятає назви відмінків і таблиці закінчень. Схиляння – це словоизменение іменних частин мови за родом, числом або загибелі. Розберемо детальніше, як схиляються в російській мові іменники і прикметники. Дізнаємося, що таке адъективное відмінювання. Іменники

Всі... ( подробнее )

Квантова левітація (ефект Мейснера): наукове пояснення

Левітація – це подолання сили тяжіння, при якій суб'єкт або об'єкт знаходиться в просторі без опори. Слово «левітація» походить від латинського Levitas, що означає «легкість».

Левітацію неправильно прирівнювати до польоту, тому що останній заснований на опорі повітря, саме тому птахи, комахи та інші тварини літають, а не левитируют. Левітація... ( подробнее )