Новости

Хімічні властивості цинку та його сполук

Цинк є типовим представником групи металевих елементів і володіє всім спектром їх характеристик: металевим блиском, високою електро - і теплопровідністю. Однак хімічні властивості цинку дещо відрізняються від основних реакцій, властивих більшості металів. Елемент при певних умовах може вести себе як металоїд, наприклад, реагувати з лугами. Таке явище... ( подробнее )

Неорганічні речовини: приклади та властивості

Щодня людина взаємодіє з великою кількістю предметів. Вони виготовлені з різних матеріалів, мають свою структуру і склад. Все, що оточує людину можна розділити на органічне і неорганічне. У статті розглянемо, що являють собою такі речовини, наведемо приклади. Також визначимо, які зустрічаються неорганічні речовини в біології. Опис

Неорганічними... ( подробнее )

Популяризація - це що таке? Значення і тлумачення

Поговоримо про неоднозначне явище і слові, що стоїть за ним. "Популяризація" – це наш об\'єкт дослідження. З одного боку, коли ідеї виходять із свого середовища проживання, це добре, але при зміні місця трапляються різні спотворення. Розберемо не лише значення слова, але і тонкощі, пов\'язані з ним. Науково-популярна література та значення слова

Чоловік,... ( подробнее )

Метрологія - це наука, що вивчає... Метрологія: практичне застосування

Кожен об\'єкт в світі несе певну інформацію. Він наділений своїми властивостями і характеристиками. Всі ці дані необхідно вивчати, вимірювати і зберігати. Об\'єкти мають певну класифікацію, а ті, які відносяться до одного типу, потрібно приводити до певних стандартів і порівнювати з еталоном. Цим займається наука під назвою "метрологія". Суть, предмет... ( подробнее )

Американська шкільна форма для дівчаток і хлопчиків: опис, фото

Спори з приводу носіння дітьми форми в школах ведуться вже давно. Одні вважають, що однаковий зовнішній вигляд зрівнює хлопців всіх соціальних верств. Вона дозволяє краще концентруватися на навчанні, не відволікаючись на нову кофтинку сусідки по парті або модні джинси однокласника. Інші ж, навпаки, голосують проти, заявляючи, що подібні заходи не... ( подробнее )

Констатація фактів - що це? Значення слова "констатація"

Слово "констатація" старе, але від того не менш модне. Проблема тільки в тому, що в ньому нерідко роблять одну помилку. Розберемо сьогодні навіть не одне слово, а ціле словосполучення. Розглянемо питання: констатація фактів – що це таке? І може бути, люди стануть трохи менше помилятися, адже це важливо. Значення

Почнемо, звичайно, не... ( подробнее )

Как выглядит современное такси?

До недавнего времени образ такси был представлен в виде старой Волги или Жигуля, где сидели не очень надежные водители и устанавливали свои правила для перевозок. Сегодня ситуация изменилась и большое количество служб такси формируют внутренние правила, которые обязательные к исполнению. Также существенно изменился автопарк, гарантируя не только комфорт,... ( подробнее )

Орфографія: що таке дефіс?

У російській граматиці часто використовуються риски між словами. Цими знаками можуть бути тире, мінус або дефіс. На клавіатурі, наприклад, ці знаки позначаються однаково. Розглянемо в цій статті, що таке дефіс і правила його використання. Визначення

Яка відповідь на запитання про те, що таке дефіс? Це якийсь з\'єднувальний знак або знак... ( подробнее )

Історія училища ім. Гнесіних

В біографіях знаменитих музикантів і артистів нерідко згадується училище ім. Гнесіних. В легендарному музичному навчальному закладі навчалися Арам Хачатурян, Борис Чайковський, Тихон Хренніков. Тут освіту отримували і сучасні зірки: Філіп Кіркоров, Лариса Доліна, Діана Гурцкая та інші.

Історія знаменитого вузу починається в кінці XIX століття.... ( подробнее )

Братство – це що? Значення слова братство

Чудове слово потрапило до зони нашої уваги. Братство – це об\'єкт дослідження. Як завжди, буде приведено значення, синоніми і тлумачення. Розберемо ми також і те, чому людина прагне до співпраці з собі подібними.

Значення

Кожному, хто хоча б подумає про об\'єкт дослідження, стане добре на душі. Тому що ідейні брати, однодумці... ( подробнее )