Обучение

Курсы английского языка в школе Britishskylines

В наше время, с развитием общества и появлением инновационных технологий, очень важное значение приобрели иностранные языки. Если раньше они были необходимы исключительно для переводчиков, дипломатов и политиков, то сейчас нет такой сферы человеческой деятельности, где бы не использовались иностранные языки, особенно английский. Импортные товары,... ( подробнее )

Українці одружуються пізніше: чому люди біжать від шлюбу

Все частіше українки мріють про багатих іноземців і хочуть виїхати з країни. В Україні ж зараз одружуються набагато пізніше. Про це говорять в Інституті демографії. Тепер середній вік в якому люди йдуть під вінець для жінок – 25 років, а для чоловіків – 28.

Раніше дівчата виходили заміж у 22 роки, а хлопці одружувалися у 24. Крім того,... ( подробнее )

Як перевіряють ефективність керівників в Google: цікавий метод

Компанія Google вважається дуже злачних і бажаним місцем для багатьох шукачів. Ось тільки величезна корпорація вимагає від своїх співробітників бути максимально ефективними. Особливо це стосується керівників, які повинні правильно налаштувати роботу свого відділу.

Раніше в Google стояло першочергове завдання — зібрати у своєму штаті побільше... ( подробнее )

Netflix випускає телешоу, в якому учасників підштовхують до реального вбивства

Тільки сьогодні ми обговорювали, що запійний захоплення серіалами загрожує реальної, серйозною небезпекою, як компанія Netflix оголосила про готовність випустити реаліті-шоу The Push, в якому людей будуть підштовхувати до скоєння цього вбивства, повідомляє Новий час.

Нічого не підозрюючи, герої шоу будуть потрапляти в стресові сценарії,... ( подробнее )

6 речей, про які не можна говорити не за яких обставин

Ми, люди, – істоти соціальні, тому без спілкування нам важко. Важко не говорити ні з ким, важко не ділитися думками і тим, що гризе. Однак іноді наша бесіда стає не "їжею для розуму", а справжньої "отрутою", яка змушує співрозмовника скоріше завершити розмову і поменше з нами контактувати.

1. Власні хвороби.

Якщо вашим станом... ( подробнее )

Чого насправді бояться сильні чоловіки

Багато хто впевнені, що чоловіки ніколи, нічого і нікого не бояться, вони сильні, мужні, завжди знають, як вчинити, вони з легкістю заводять стосунки і т. д. Але виявляється, і у чоловіків є свої страхи і заморочки. І жінкам варто про них знати.

1. Як і жінки, чоловіки бояться бути нікому не потрібними, покинутими, самотніми. Тому багато... ( подробнее )

Гороскоп на тиждень: 28 січня – 3 лютого

У зв\'язку з затемненням Місяця (31 січня в 15:31), події тижня зумовлені кармічно. Це час публічної гласності, розкриття інформації, яка тривалий час була прихована. Конфлікти досягнуть апогею, втім, ви маєте шанс розірвати стосунки, та й об\'єднатися зусиллями, почавши все з чистого аркуша. Що раніше сіяли, те й пожнете. Одні знайдуть, другі втратять.... ( подробнее )

Звідки береться дитяча жорстокість: цікавий експеримент

Актуальною темою сьогодні стало те, що впливають бойовики і різні комп\'ютерні ігри на психіку дітей.

Був проведений цікавий експеримент. Шістьом підліткам показували уривки з різних бойовиків, трилерів та комп\'ютерних ігор зі сценами бійок і масштабних битв. Потім показали відео з беззахисним кошеням. Весь цей час фахівці записували сигнали... ( подробнее )

Коли секс приносить найбільше задоволення: відповідь психіатра-сексолога

Найбільше задоволення від сексу отримують 66-літні жінки і 64-річні чоловіки. Про це повідомляють американські вчені, які вирішили з\'ясувати в якому віці найбільше розкривається задоволення від сексу.

За словами психіатра-сексолога Мадлен Кастелланос, це пов\'язано з тим, що партнери набувають досвід, знають, чого хочуть, і не соромляться... ( подробнее )

Як прикрасити будинок на День Святого Валентина

Всього кілька днів залишилося до цього дня всіх закоханих. В цьому році це свято припадає на середу.

Сайт "Сегодня" раніше писав, що українці влаштували цікавий флешмоб в Facebook до Дня Святого Валентина.

Багато хто вже приготували подарунки своїм коханим, купили хороше вино, склали святкове меню і вибрали вбрання. Залишилося... ( подробнее )