Обучение

Як порнографія знищує сексуальне життя: відповідь психолога

Ідеальна фігура, пози і пристрасні стогони з порнофільмів часто далекі від реальності. І тоді відбувається розщеплення області реального і нереального.

Сімейний психолог, психотерапевт, засновник Центру партнерських відносин Persona Роман Мельниченко розповів WoMo.ua як порнографія впливає на сексуальне життя людей.

Розщеплення... ( подробнее )

ТОП-7 правил розставання в епоху соцмереж

Цифрові технології допомагають знаходити любов і показувати свої відносини всьому світу. Деніел Херрон з Університету Данді представив список правил боротьби з цифровими наслідками розлучень.

1. Не беріть телефон

Як би спокусливо не виглядала можливість перевірити, онлайн колишній або колишня, не робіть цього. Заглянути на сторінку... ( подробнее )

ТОП-10 сигналів: як зрозуміти, що чоловік не готовий до відносин

Якщо вам важко зрозуміти наміри свого чоловіка, але ви порядком втомилися від безперспективних відносин – це стаття для вас. Досить витрачати дорогоцінні роки життя на безтурботних гравців, яким немає справи до вашого серця, які дуже інфантильні і себелюбні, щоб взяти хоч якусь відповідальність. Вчіться цінувати своє суспільство.

Читайте... ( подробнее )

У Києві зафіксовано перший випадок правця

Торік в Сумах від правця померла п\'ятирічна дівчинка. У Києві зафіксовано перший в 2018 році випадок захворювання на правець. Чоловіка, який підхопив смертельну хворобу, госпіталізували.

За 2017 рік був зафіксований лише один випадок захворювання на правець. А в Луганській області госпіталізували чоловіка з дифтерією. Щеплення – єдиний... ( подробнее )

Фотограф показав, як білки влаштували зимові Олімпійські ігри в саду

Відомий фотограф Герт Веген створив цілу серію знімків з білками, пише boredpanda.

Пухнастики нібито беруть участь в зимових Олімпійських іграх. Майстер зізнався, що дуже довго налаштовувався і підбирав моменти для фото. Білки звикали до нього, тим більше, звірята дуже спритні і важко зловити на одному місці. Проте фотографії вийшли чудові.

Нагадаємо,... ( подробнее )

Шлюби, укладені 14 лютого, частіше закінчуються розлученням - соціологи

Весілля, зіграні в День святого Валентина та інші "красиві" дати, майже на 20% частіше стають початком нещасного шлюбу, говорить статистика.

Голландські соціологи вирішили з\'ясувати, як дата весілля впливає на тривалість шлюбу. Для цього вони взяли дані про укладення шлюбів і розлучень у Нідерландах з 1999 по 2013 рік і порівняли, як часто... ( подробнее )

Друзі по мозку. Як знайти ідеальних друзів по МРТ

Нещодавно Дженніфер Еністон прокоментувала шанси на продовження "Друзів", серіалу про, здавалося б, неіснуючої фортеці дружбу. Люди звикли вважати дружню приязнь чимось магічним, що не має раціонального пояснення. Але вчені, виходячи з позицій скептицизму, зруйнували цей міф. Дослідники вважають, що взаємне тяжіння між людьми визначається загальними... ( подробнее )

Як зробити підлітка щасливим: простий рада вчених

Підлітки, які проводять біля монітора менше години в день, відчувають більше задоволення від життя, ніж їх однолітки, залежні від комп\'ютера.

Про це повідомили американські вчені з університету Сан-Дієго і опублікували результати свого дослідження в журналі Американської психологічної асоціації Emotion.

Під час дослідження вчені... ( подробнее )

Дружбу людини і собаки вже більше 14 000 років

Наші доісторичні предки могли полюбити собак на взаємній основі набагато раніше, ніж ми думали. Підказку про більш глибокої емоційної зв\'язку дала собака, знайдена в стародавньому похованні в 1914 році.

Крім собаки в могилі, розкопаної недалеко від Бонна (Німеччина), спочивали останки жінки, чоловіка та ще одного пса. Недавні дослідження... ( подробнее )

Як безболісно влитися в новий колектив: ТОП-5 простих порад

Отримуючи нове місце роботи, ви отримуєте новий колектив, в який необхідно влитися. І щоб все пройшло безболісно і швидко, важливо просто побороти свій страх не впоратися, не подружитися з колегами, не показати себе в кращому світлі або не стати незамінним співробітником.

Як новачкові влитися в колектив і не розчаруватися в роботі, знає... ( подробнее )