Обучение

Як влаштувати собі маленьке відпустку без шкоди роботі: бюджетні варіанти

Сезон відпусток ще не скоро, а втома вже накопичилася, що відпочинок просто необхідний, як повітря. Важливо навчитися відпочивати без шкоди роботі.

Вам прийде на допомогу імітація відпустки під назвою fake-cation, фейковий відпустку, в загальному, передає WoMo.ua. Звучить це, звичайно, сумно, але є способи гідно зімітувати канікули так,... ( подробнее )

Названі основні причини, по яких люди зраджують один одному

Американські вчені з\'ясували сім головних причин, по яких люди зраджують один одному. Дослідники систематизували проведене опитування та відповідне дослідження вчені опублікували у виданні Journal of Sex Research, пишуть у The Independent.

Так, учені опитали 495 двадцятирічних жінок і чоловіків, кожен з яких розповів, зраджував коли-небудь... ( подробнее )

Психологи розповіли, які зміни в житті допоможуть знайти ідеального чоловіка

Багато жінок і дівчата потрапляють у "пастку" стандартної схеми "будинок-робота-будинок". Психологи називають цю пастку "колесом" і констатують, що саме вона заважає більшості дівчат влаштувати своє сімейне щастя. Ще однією перешкодою є мама, вірніше спільне з нею проживання. У зв\'язку з цим психологи дали п\'ять порад, як знайти чоловіка.

Порада... ( подробнее )

Як зосередитися на роботі, якщо колеги постійно шумлять: три простих ради

Працюючи в колективі, часто чуєш історії з життя, які відволікають і часто не дають зосередитися на роботі. Але як бути, якщо вам потрібно зосередитися на строкової задачі, а навколо коїться справжній хаос?

Work.ua склав ТОП-3 простих ради, як зосередитися на роботі, якщо колеги постійно шумлять. Встановіть правила

Якщо вам заважає... ( подробнее )

Як швидко позбавитися від поганих спогадів

Не кожен здатний посміятися над чим-то соромливим, страшним або просто болісним, що було в його минулому. І хоча здається, що здатні на самоіронію люди сильні, це зовсім не так. Сміх є лише захисним механізмом від негативних спогадів. Це один із способів впоратися з болем минулого. Правда, на дуже нетривалий час. Як помітив Ніцше, самоіронія не вирішує... ( подробнее )

Хто Собаці друг: докладний китайський гороскоп на 2018 рік

Китайский Новий рік в 2018 року відбудеться в п\'ятницю, 16 лютого, і закінчується 4 лютого 2019 року. Астрологи стверджують, що рік Собаки пройде під егідою справедливості, товариськості і взаємодопомоги.

Сайт "Сегодня" раніше написав для вас гороскоп здоров\'я-2018: опис найбільш небезпечних захворювань для кожного знака Зодіаку. Східний... ( подробнее )

Життя в мережі: чому ми перестали говорити один з одним

Слова, яких ми боїмося, емоції, які хочемо приховати, реакція, яку боїмося побачити, сумніви, страхи, комплекси, все те, що важко сказати, легше написати. Сьогодні таку можливість нам дав інтернет.

Існує безліч книг, фільмів, реальних історій про стосунки в інтернеті, любові, вздохах, визнання, розставання і т. д. В мережі можна листуватися... ( подробнее )

Як себе поводити з людьми, які постійно ниють і скаржаться

Багато хто стикався з такою ситуацією, коли зустрічаєш старого знайомого, одягаєш саму доброзичливу посмішку, вітаєшся з ним і ставиш ввічливе запитання: "Як справи?" І відразу усвідомлюєш свій прокол.

Співрозмовник грустнеет, на мить замовкає, глибоко зітхає і починає розповідати про своє нелегке життя, розповідає про всі труднощі, з якими... ( подробнее )

Як справити хороше перше враження

Кажуть, що саме з першої зустрічі ми можемо зрозуміти, подобається нам людина чи ні. Скільки ж насправді потрібно часу, щоб зрозуміти, хто саме перед нами.

"Необхідно кілька місяців, а може і півроку, щоб дізнатися людини. Перше враження – необхідно бути вихованим, охайним і просто бути собою", – розповіла співачка Світлана Тарабарова.

Автор... ( подробнее )

Які кімнатні рослини несуть у собі небезпеку

Кімнатні рослини можуть бути небезпечні: обпалювати шкіру, викликати алергію, головний біль.Не можна сказати, що хтось застрахований, адже кімнатні рослини стоять на підвіконнях майже в кожній квартирі українців.

Наприклад, Анджела Дегтяренко колекціонує екзотичні рослина і навіть не здогадувалася, що одна рослина, що нагадує алое, принесе... ( подробнее )